Тромбоцитопенія: виступи провідних лікарів Китайської Народної Республіки на конференції 27-28 квітня 2018 року в Києві.

У рамках VIII науково-практичної конференції «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань», що відбулася 27-28 квітня цього року, особливу увагу привернуло секційне засідання, присвячене проблемним питанням тромбоцитопенії.

У роботі засідання взяли участь не тільки українські спеціалісти, а й онкологи та гематологи з Китайської Народної Республіки. На засіданні були розглянуті різні аспекти розвитку ідіопатичної та індукованої хіміотерапією тромбоцитопенії, а також наявні терапевтичні можливості, серед яких особливе місце займає рекомбінантний людський тромбопоетин (рлТПО).

Натисніть на «Завантажити публікацію» щоб ознайомитися із доповідями професорів з Китаю та України щодо перспектив діагностики та лікування тромбоцитопенії.

Опубліковано: Медична газета «Здоров’я України», Тематичний номер «Онкологія. Гематологія. Хіміотерапія» № 3 (54), Липень 2018 р.
Завантажити
публікацію
ВХІД ДЛЯ ФАХІВЦІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
Якщо Ви спеціаліст охорони здоров’я, в якості підтвердження натисніть «ВХІД», щоб ознайомитись з матеріалами сайту.